Kaçak su tespiti için verdiğimiz hizmetler;

Günümüzde Artık Her Yeri Kırıp Dökerek Aranan, Ciddi Zaman Kaybına Ve Külfete Neden Olan Su Sızıntısı Veya Su Kaçağı Tespiti Teknoloji Yardımı Ile Çok Kısa Sürede, Kırıp Dökmeden Gerçekleştirilmektedir. Üstelik Kaçağın Olduğu Yer Noktasal Olarak Tespit Edilmektedir. Başka Bir Ifade Ile Su Sızıntısının Veya Su Kaçağının Olduğu Nokta Teknolojik Cihazlar Yardımı Ile Milimi Milimine Tespit Edilmektedir. Petek Tesisat Olarak Firmamız, Tüm Tespit Ve Tamir Işlemlerine 2 Yıl %100 Garanti Vermektedir.

Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Öncelikle Kaçak Su Bulma Konusunda Sizlere Önemli Iş Düşmektedir. Eğer Sular Kapalı Olduğu Halde Su Sayacınız Dönmeye Devam Ediyorsa Ya Da Fazla Su Kullanmadığınız Halde Yüksek Faturalar Ödüyorsanız Sisteminizde Su Kaçağı Var Demektir. Bunun Yanı Sıra Seramiklerin Arasında Yer Alan Derzlerin Renk Değiştirmeye Başlaması Da Önemli Göstergedir.

Su Kaçağı Bulma Konusunda Kısa Sürede Hizmet Almamanız Durumunda Sadece Sizin Evinizi Değil Alt Kat Komşunuzu Da Etkileyecektir. Bu Durumda Komşunuzun Tavanında Su Damlaları Oluşacaktır. Yani Su Kaçağından Şüphelendiğiniz Anda Hemen Destek Almanız Çözümü Kolaylaştırmaktadır.

Su Kaçağı Bulmada Profesyonel Çözümler

Günümüzde Kaçak Su Bulma Konusunda Özellikle Dinleme Cihazları Ön Plandadır. Özellikle Soğuk Su Hattında Yaşanan Sorunlarda Bu Cihaz Kullanılmaktadır. Sıcak Su Hattında Yaşanan Kaçaklar Için Ise Termal Kameralı Sistemler Revaçtadır.

Firmamıza Başvurarak Hem Dinleme Hem De Görüntüleme Cihazlarıyla Sorunun Tespitini Sağlayabilirsiniz. Bunun Yanı Sıra Gerekli Cihazlarla Çözüm De Sunulmaktadır. Nokta Atışı Sayesinde De Sadece Küçük Bir Alan Açılarak Sorun Büyük Oranda Çözüme Kavuşturulmaktadır.

İstanbul’un Anadolu bölgesine hizmet veriyoruz.

Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ilçelerine hizmet vermekteyiz.